Hakkımızda

Bilgehanem.Net; Eğitime dair güncel, haberleri ve bir çok öğretmen branşında içerikleri sunmak; öğretmenlerimizin, eğitim personellerinin ve tüm kullanıcıların habere ve ihtiyaç duyduğu içeriklere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber-içerik sitesidir.

İLKELERİMİZ

Gerçeklik: Sitemizde yayımlanan haberler daha çok tık almak adına hazırlanmış içi boş bilgileri yaymaktan uzak, tamamen ihtiyaç duyulan ve gerçek güncel içerikleri haber yapan bir portal oluşturma ilkesindeyiz.

Tarafsızlık : Sitemizde yayımlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran “aracı” olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve manüpilasyon yapmamayı ilke edinmiş bulunuyoruz.

Açıklık: Eğitimle ilgili haber konusu olan hiç bir haberi saklamaktan uzak, tüm açıklığıyla ,ifade eden haber-içerik portalı olma kanaatindeyiz..

NE YAPIYORUZ?

Eğitim camiasında meydana gelen olayları ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Aynı zamanda güncel ders içeriği ihtiyacı olan öğretmen ve idarecilerimize de kolaylık sağlama hedefindeyiz. Sitemizde, eğitime dair her türlü içerik ve haberlere ulaşabilirsiniz. Ziyaretçilere, tüm haberler içinde  arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime odaklı, gerçek bir arama sayfasıdır.

YASALARA UYGUN

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve içerikler kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır.

BİZ KİMİZ?

Eğitim camiasının doğru bilgiye ve güncel içeriklere ulaşmasını sağlamak isteyen eğitime gönül vermiş öğretmenleriz.